קידום אתרים בגוגל - SEO

קידום אורגני הוא תחום מרתק, שאפשר לסכם אותו במילה אחת – אופטימיזציה. 
במילים אחרות, זו היכולת שלנו לגרום לאתר להיות אופטימלי יותר עבור מנועי החיפוש ובראשם גוגל. 

קידום אתרים בגוגל הוא תהליך ארוך יחסית בניגוד לקידום הממומן שמאפשר לנו לראות תוצאות באופן מיידי. 
בקידום האורגני אנחנו מבצעים פעולות שונות כדי להעלות את ציון האיכות של האתר שלנו בגוגל וכך להתקדם יותר בתוצאות במנועי החיפוש, בין היתר ביצוע מחקר מילים רחב ובדיקת כדאיות מבחינת תחרות, וכתוצאה מהמחקר מתבצעת העבודה הטכנית – שיפור הקוד באתר, כתיבת תוכן איכותי ואינפורמטיבי לגולש כדי ליצור ערך ו TRUST , לינקים חיצוניים מאתרים חזקים בנישה הספציפית שבה האתר שלנו עוסק, שיפור חווית המשתמש באתר, העלאת זמן שהייה, שיפור המהירות, הזרמת טראפיק איכותי לאתר ועוד ועוד..
כל אלה מהווים מרכיב משמעותי באלגוריתם של גוגל, בעצם רובוט שסורק את כל האינטרנט ומבין על פי שקלול נתונים אילו אתרים הם רלוונטיים עבור הגולש. 

ב 2020 מילת המפתח כאן היא רלוונטיות.

ככל שנבצע אופטימיזציה איכותית יותר לאתר כדי להפוך אותו רלוונטי לגולש ככל הניתן, ככה גוגל יודע שכדאי לו למקם את האתר שלנו במיקומים גבוהים יותר. לצורך העניין אם התוכן רלוונטי עבור הגולש, זה גם בהכרח אומר שזמן השהייה שלו באתר יעלה, וגוגל מבין את זה ויודע שהאתר הוא רלוונטי לחיפושי הגולשים. יש כמובן עוד שלל פרמטרים נוספים. 

אחת הסיבות לקידום אורגני בגוגל הוא שלטווח הארוך, הוא משתלם. ברגע שהאתר שלנו ממוקם טוב בתוצאות הראשונות, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו חוסכים לא מעט כסף  בקידום ממומן, עקב טראפיק איכותי מהתוצאות האורגניות, עם זאת השילוב בין השניים הוא הכרחי לביצועים טובים לשיווק האתר בדיגיטל.

לגוגל לוקח לא מעט זמן לסרוק את האתר שלנו, ולכן לפעמים קידום אתרים הוא תהליך ארוך שיכול לקחת מספר חודשים.

 היתרונות בלעבוד איתנו בנושא של גוגל, זה קודם כל השקיפות והאמינות המלאה!! אתם מקבלים מאיתנו דוחות על בסיס חודשי ומעקב אחר מילות החיפוש כדי למדוד את ההתקדמות בתוצאות החיפוש, תמיכה וליווי לאורך כל התהליך, טיפים לשיפור האתר ובשור התחתונה – כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להצליח להתקדם במנועי חיפוש. 

שאלות נפוצות

קידום אורגני בגוגל

בעקרון שני ההבדלים המהותיים הם ההשקעה הכספית, והתוצאות.
בעוד שבקידום ממומן ברגע שנוריד את הרגל מהגז לחלוטין לא נקבל אף תוצאה, קידום אורגני זה בעצם בניית תשתית ארוכת טווח, שלא נראה את התוצאות שלה מיד, אבל עתידה לחסוך לנו המון כסף ובהכרח לייצר עבורנו את הטראפיק האיכותי ביותר שיש לאינטרנט היום ב 2020 להציע. עם זאת, אם אנחנו מחפשים תוצאות מיידיות קידום ממומן הוא אופציה מעולה, הוא מאפשר לנו לייצר כסף מכסף באופן מיידי. השילוב בין השניים הוא הכרחי לקידום של עסק מא' עד ת'. משום שהקידום הממומן הוא תומך מאוד באורגני. הוא מזרים תנועה וטראפיק לאתר על בסיס קבוע, וזה מאוד משמעותי על מנת שהאתר יתקדם גם בצורה האורגנית לטווח הרחוק. 

זה פשוט מאוד – גוגל נכון ל 2020 מהווה את הפלטפורמה הטובה ביותר מבחינת טראפיק איכותי לאתר.
זה קורה משום שהגולשים מחפשים אותנו, ולא אנחנו אלה ש"דוחפים" להם פרסום שלא ביקשו לצרוך.
זה גם בהכרח אומר שככל שעסק יהיה מקודם יותר בתוצאות הראשונות, ככה גם הוא יקבל יותר לקוחות, יגדל,
והוא גם כנראה יהפוך להיות אחד העסקים אם לא העסק הכי דומיננטי בתחומו. 
גוגל הוא אחד הכלים הכי חזקים היום בעולם העסקים, ועסק שלא נמצא שם – כנראה לא קיים. 

לקבלת הצעה :

הבלוג