מי אנחנו?

מנטל, היא סוכנות דיגיטל שנוסדה מתוך אמונה ששיווק איכותי ונכון מתבסס לא מעט על ההיבט המנטלי, הרגשי והנפשי.

העניין המנטלי מתחלק לשני קהלים בשיווק: העסקים והלקוחות.

העסקים: בראש ובראשונה המטרה שלנו היא לאתר את הצורך של בעלי העסקים ולהתאים להם פתרונות אישיים שרלוונטיים אך ורק לעסק הספציפי שלהם. מבחינתנו אנו רואים בכל עסק שאנו עובדים איתו כאילו היה העסק שלנו, מה שמנחה אותנו במתן הצעה ללקוח, הוא לתת את אותה ההצעה המדויקת כפי שהיינו נותנים לבן משפחה קרוב אלינו ולכן גם היחס האישי והרגשי משחק אצלנו תפקיד משמעותי. למעשה, אנחנו סוכנות בוטיק שכל מטרתנו היא להיות סוכנות דיגיטל ייחודית עבור הלקוחות שלנו.

לעולם לא ניקח פרויקט שאנחנו לא חושבים שנוכל לספק בו את הסחורה! 

הלקוחות: אם אנחנו מסתכלים על לקוחות באופן כללי, שיווק  טוב אמור לגרום ללקוחות להתרגש באופן מסוים (לחיוב או לשלילה) ואמור לייצר אצלם "הפרעה" ברגע שהמודעה מופיעה להם בפיד. שיווק איכותי חייב לייצר את אותה הפרעה אצל הלקוחות, שבממוצע רואים אלפי פרסומות ביום. דווקא מתוך כל אלפי הפרסומות האלה, המודעה שלנו חייבת להיות זו שיתעכבו עליה כדי לגרום להם להתעניין במוצר או בשירות שאנחנו מציעים. פרסומת טובה, היא כזו שזוכרים אותה. כזו שמניעה לפעולה, ומוציאה את בית העסק החוצה. בדיוק כמו שהוא, לא מילימטר ימינה או שמאלה. וזה אחד הדברים שמנחים אותנו.
כל אתר שנבנה, כל קופי שנחשוב עליו, תמיד נשתדל שיהיו קרובים ככל הניתן לערכי המותג שאנחנו מקדמים, למיתוג ולאופי. אם זו שפה עיצובית באתר, או השיח בפרסום.

תחום השיווק הדיגיטלי תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות, ויש לא מעט שחקנים בשוק.
כשאתם בוחרים סוכנות דיגיטל שתקדם את העסק בצורה משמעותית, אתם צריכים להסתכל על שלושה דברים: ניסיון, שירות לקוחות וכמובן תוצאות.

הבידול שלנו

אנחנו במנטל, נותנים מעטפת רחבה לעסקים כדי לא רק לספק כרטיס ביקור דיגיטלי, אלא להבליט את הפנים של העסק עד הסוף ולמקום אותו בפרונט, אפילו לא מילימטר ימינה או שמאלה! אנחנו מספקים את כל השירותים שעסק צריך על מנת להתקיים בדיגיטל, בין אם בניית אתרים, פרסום ושיווק ממומן, קידום אתרים בגוגל (seo), עיצוב גרפי, שיפור המרות, אחסון אתרים בחינם ללקוחותינו והכי הכי חשוב, אנחנו מלווים את העסקים שלנו בכל מה שקשור לשיפור המכירות בעסק, וייעוץ שיווק ומכירות ללא עלות.
מנטל מורכבת מצוות מקצועי ומחוייב לעסק שלך, אנחנו לא מאמינים בסופרמנים שיודעים לעשות הכל כי זה פשוט לא קיים, כל אחד מביא איתו תחום התמחות ייחודי וכך אנחנו גורמים למכונה הזאת לעבוד.
למעשה, אנחנו ONE STOP SHOP, ומספקים שירותי דיגיטל 360 לעסקים.

מה חדש בעולם השיווק הדיגיטלי? הכל!

אנחנו דואגים להתעדכן בחידושים טכנולוגיים כל הזמן ולהיות עם האצבע על הדופק, עולם השיווק הדיגיטלי הוא כנראה העולם הדינמי ביותר שיש לנו היום ב 2021,
ולכן תוכלו להיות בטוחים שאנחנו בקיאים בטרנדים החדשים ביותר בשוק.
אנחנו מזמינים אותך להתייעץ איתנו וליצור איתנו קשר, לשיחת ייעוץ ללא עלות, שבה נוכל להכיר טוב יותר אותך ואת העסק שלך.

לקבלת הצעה אישית עבורך