המחירון שלנו

כפי שאתם בטח מבינים, אין לנו מה להסתיר. המחירון שלנו הוא שקוף לגמרי.

עם זאת, לא מדובר בהצעת מחיר, אלא רק על מנת שתבינו סדרי גודל של מחירים, אנחנו מניחים אותם כאן בצורה שקופה לחלוטין. 
שימו לב – מבחינת המחיר, אנחנו לא מבודלים. המחירים הם מחירי שוק, לא למעלה ולא למטה. מה שכן, אין אצלנו התחייבות ואנחנו לא כובלים אף אחד בחוזה מעיק.
אנחנו משקיעים בלקוחות שלנו, ולכן בטוחים בהצלחה המשותפת של שנינו.

פרסום ממומן

הרבה סוכנויות דיגיטל גובות עבור פלטפורמה בנפרד. למשל : פרסום בפייסבוק יעלה X ופרסום בגוגל יעלה Y ושתי פלטפורמות באנדל של Z.

אנחנו קצת שונים, אנחנו גובים 990 ש"ח לחודש או 15% מתקציב הפרסום על ניהול פרסום ממומן בכל הערוצים, בין אם אתם צריכים גוגל או פייסבוק, או גוגל פייסבוק ולינקדאין ביחד, חשוב לנו לא להגביל אתכם רק לפלטפורמה אחת.

המחירים כמובן כוללים עיצוב מודעות והכנת קריאייטיב וקופי, וכן ניהול שוטף של הקמפיינים.

קידום אורגני בגוגל

בגדול כשאנחנו מדברים על קידום אורגני בגוגל, יש לנו שני סוגי חבילות.

חבילה ראשונה – ניהול קידום אורגני שוטף ללא קישורים חיצוניים ותכנים – אנחנו מנהלים עבורכם את הקידום האורגני ומבצעים את עבודת התשתית והעבודה השוטפת באתר, אבל באחריותכם לספק את התכנים ולכתוב אותם ובמידת הצורך לדאוג גם לעלויות הקישורים החיצוניים הנדרשים על כך אנחנו גובים 1500 ש"ח
חבילה שניה ומומלצת- ניהול שוטף של הקידום האורגני כולל כתיבת התכנים והקישורים – 4 מאמרים בחודש + 2 קישורים חיצוניים בעלות של כ 4500 ש"ח בחודש. 

כתיבת תכנים

כתיבת תכנים היא בהחלט חיונית לקידום אורגני בגוגל ויצירת תדמית. כותבי התוכן שלנו הם לא סתם כותבי תוכן, הם מתמחים בעבודת SEO, ויודעים בדיוק מה לכתוב כדי לסייע לקידום האורגני לעבוד.

יש כל מיני סגנונות כתיבה, וחשוב מאוד להתאים את סגנון הכתיבה לבית העסק ולסוג המאמר. אנחנו שמים דגש רב על מתן ערך, לא חוכמה רק לכתוב תוכן ולהטמיע בו ביטויי מפתח לקידום, אלא התוכן אמור להיות אינפורמטיבי ורלוונטי לגולש.

לפני שאנחנו כותבים, אנחנו מבצעים מחקר עבורכם על הכדאיות ועל אורך המילים המומלץ בהתאם לביטוי הרצוי לקידום עם הסבר מפורט על המאמר ומדוע מומלץ לכתוב דווקא אותו, כל זה כמובן ללא עלות.

המחיר של כתיבת המאמרים הוא 0.4 ש"ח למילה.

ניהול מדיה חברתית

בגדול, החבילה הבסיסית היא 1500 ש"ח לניהול עמוד עסקי אחד – אינסטגרם/פייסבוק (אנחנו לא עושים לינקדאין במדיה חברתית)
או 2500 לאינסטגרם ופייסבוק יחד, 2 פוסטים בממוצע בכל שבוע כולל בוסטים מטורגטים על פי צורך להבאת תנועה ומעורבות לדף העסקי.
כמובן שאנחנו עוסקים גם בעיצובים הגרפים, וחשיבה על קופי וקריאייטיב קילרים. 

עם זאת, זה לא שחור או לבן, 2 פוסטים הם הממוצע, בהספק טוב נוכל גם לספק יותר. 

בניית אתרי אינטרנט

משתנה מאוד בין עסק לעסק, ברמת העקרון המחיר הוא 9500 ש"ח לבניית אתר תדמית מבוסס וורדפרס כולל אחסון ודומיין לשנה, או 13 אלף ש"ח לבניית אתר קמעונאי, גם כן כולל את האחסון והדומיין. 
יש לנו חבילה עם התחייבות לשנה לפרסום ושיווק שבה מקבלים אתר בחינם, שאלו אותנו על כך. 

 

לקבלת הצעה אישית עבורך