המחירון שלנו

כפי שאתם בטח מבינים, אין לנו מה להסתיר. המחירון שלנו הוא שקוף לגמרי.

עם זאת, לא מדובר בהצעת מחיר, אלא רק על מנת שתבינו סדרי גודל של מחירים, אנחנו מניחים אותם כאן.
המחירים הם מחירי שוק, לא למעלה ולא למטה. מה שכן,
אין אצלנו התחייבות ואנחנו לא כובלים אף אחד בחוזה מעיק, ניתן לעצור את השירותים המתחדשים בכל שלב.
אנחנו משקיעים בלקוחות שלנו וחשובה לנו ההצלחה המשותפת של שנינו!

פרסום ממומן

הרבה סוכנויות דיגיטל גובות עבור פלטפורמה בנפרד. למשל : פרסום בפייסבוק יעלה X ופרסום בגוגל יעלה Y ושתי פלטפורמות באנדל של Z.

אנחנו קצת שונים, אנחנו גובים 2500 ש"ח לחודש או 15% מתקציב הפרסום על ניהול פרסום ממומן בכל הערוצים, בין אם אתם צריכים גוגל או פייסבוק, או גוגל פייסבוק ולינקדאין ביחד, חשוב לנו לא להגביל אתכם רק לפלטפורמה אחת.

המחירים כמובן כוללים עיצוב מודעות והכנת קריאייטיב וקופי, וכן ניהול שוטף של הקמפיינים.

קידום אורגני בגוגל

בגדול כשאנחנו מדברים על קידום אורגני בגוגל, יש לנו שני סוגי חבילות.

חבילה ראשונה – ניהול קידום אורגני שוטף ללא קישורים חיצוניים ותכנים – אנחנו מנהלים עבורכם את הקידום האורגני ומבצעים את עבודת התשתית והעבודה השוטפת באתר, אבל באחריותכם לספק את התכנים ולכתוב אותם ובמידת הצורך לדאוג גם לעלויות הקישורים החיצוניים הנדרשים על כך אנחנו גובים 2000 ש"ח
חבילה שניה ומומלצת- ניהול שוטף של הקידום האורגני כולל כתיבת התכנים והקישורים – 4 מאמרים בחודש + 2 קישורים חיצוניים בעלות של כ 4500 ש"ח בחודש. 

בניית אתרי אינטרנט

משתנה מאוד בין עסק לעסק, ברמת העקרון המחירים נעים בין 10,000 ל 15,000 ש"ח לאתר תדמית/קמעונאי כולל אחסון ודומיין לשנה. יש לנו חבילה עם התחייבות לשנה לפרסום ושיווק שבה מקבלים אתר בחינם, שאלו אותנו על כך. 

 

ניהול מדיה חברתית

החבילה הבסיסית היא 1500 ש"ח לניהול עמוד עסקי אחד – אינסטגרם/פייסבוק/טיקטוק (אנחנו לא עושים לינקדאין במדיה חברתית). 3 פוסטים בממוצע בכל שבוע, סטוריז על בסיס קבוע. כמובן שאנחנו עוסקים גם בעיצובים הגרפים, וחשיבה על קופי וקריאייטיב קילרים. 

בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה תלוי בעיקר במורכבות, האם מדובר בדף נחיתה שמצריך סליקה? או דף נחיתה תדמיתי שמטרתו לאסוף לידים?

כך או כך – המחיר שלנו מתחיל ב 2500 ש"ח ונע עד 4500 ש"ח תלוי בפיצ'רים הרצויים. 

כתיבת תכנים

כתיבת תכנים היא בהחלט חיונית לקידום אורגני בגוגל ויצירת תדמית. כותבי התוכן שלנו הם לא סתם כותבי תוכן, הם מתמחים בעבודת SEO, ויודעים בדיוק מה לכתוב כדי לסייע לקידום האורגני לעבוד.

יש כל מיני סגנונות כתיבה, וחשוב מאוד להתאים את סגנון הכתיבה לבית העסק ולסוג המאמר. אנחנו שמים דגש רב על מתן ערך. לא חוכמה רק לכתוב תוכן ולהטמיע בו ביטויי מפתח לקידום, התוכן אמור להיות אינפורמטיבי ורלוונטי לגולש.

לפני שאנחנו כותבים, אנחנו מבצעים מחקר עבורכם על הכדאיות ועל אורך המילים המומלץ בהתאם לביטוי הרצוי לקידום עם הסבר מפורט על המאמר ומדוע מומלץ לכתוב דווקא אותו, כל זה כמובן ללא עלות.

המחיר של כתיבת המאמרים הוא 0.4 ש"ח למילה.

לקבלת הצעה אישית עבורך