הפודקאסט שלנו -
Digital Mind Hunter

היי כאן דביר! הבעלים של מנטל. האמת, מלבד העובדה שאנחנו מסייעים לעסקים באמת לצמוח, מאוד חשוב לנו להראות ולהסביר מה בדיוק מתבצע מאחורי הקלעים. החלטתי לעשות משהו שאני באופן אישי חלמתי עליו כבר הרבה זמן וזה לייצר פודקאסט שמאגד בתוכו המון נושאים סופר מעניינים וקונקרטיים סביב שיווק דיגיטלי. לא דיבורים באוויר, טיפים פרקטיים ואפקטיביים למשווקים, בעלי עסקים, יועצים עסקיים ויועצי שיווק, אנשי מכירות, אנשי עסקים. 

החלטתי לעשות מעשה, ויצרתי את הפודקאסט שאני שואף להפוך אותו לגדול ביותר בארץ סביב שיווק והוא נקרא – DIGITAL MIND HUNTER. השם מבוסס על סדרה מצליחה בנטפליקס בשם MIND HUNTER, שבה יש שני חוקרים שחוקרים פושעים שביצעו פשעים מאוד חמורים, ומנסים לנתח אותם לעומק ולהבין מה בדיוק היה המניע ההתחלתי לביצוע הפשע ובצורה הזו לנסות להבין יותר טוב את המוח הקרימינלי למניעת פעולות כאלה בעתיד. 

לקחתי את זה קצת למקום שלנו, בסוף, גם אנחנו בתור אנשי דיגיטל סוג של חוקרי מוח כאלה.. הרי אנחנו צריכים להבין מה הקהל רוצה, לדעת להתאים לו מסרים ולגעת בכאבים, ומכאן השם נולד. צייד ראשים דיגיטלי! או ציד מוחות דיגיטלי.. איך שלא תקראו לזה..
אז מה אני הולך לתת לכם כאן? ידע! אני ועוד שלל אורחים סופר מוכשרים ותותחים כל אחד בתחומו ויחד נעשה מהפכה!

סופר מתרגש לשתף אתכם, לא לשכוח לעשות SUBSCRIBE כדי להתעדכן בכל התכנים הכי חדשים! 

פרק ראשון - CRO

בפרק הראשון אני מארח חבר, שהוא בעצמו יזם נפלא ובעלים של חברת הדיגיטל "טכניקה", גיא וישניה. את גיא הכרתי כשעבדנו יחד באותו משרד פרסום ולימים שנינו הפכנו עצמאיים בתחום. גיא מתמחה בשיווק לאתרי ECOMMERCE ובמהלך הפודקאסט שוחחנו רבות על שיווק לאתרים קמעונאיים, על CRO ודיברנו על טיפים ודגשים משמעותיים בעולם שהולך ומתפתח. אם אהבתם את התוכן, אני מזמין אתכם לעשות SUBSCRIBE ולעקוב גם לפרקים הבאים!

פרק שני - קידום אורגני ביוטיוב

פיני בראל הוא אחד מהיוטיוברים המצליחים ביותר בארץ! הוא מנהל את העמוד "ספורט באיכות גבוהה" , מוכר בעיקר בזכות העבודה הקונסיסטית במעקבי ספורט כמו למשל "מעקבדיה" וסיקורים של מנור סולומון. אירחתי את פיני לשיחה מאוד מעניינת על קידום אורגני ביוטיוב, איך לבסס קהילה, להגיע לקהל היעד ועל אסטרטגיית יצירת תוכן ואיך לא, על VSEO – VIDEO SEARCH ENGINE OPTIMIZATION וכמה הוא רלוונטי כשאנחנו ניגשים להעלאת סרטון.

לקבלת הצעה אישית עבורך