פרסום באינטרנט

פרסום ושיווק באינטרנט הוא כלי סופר חיוני להצלחת העסק שלך!
אנחנו מבינים שהיום כל עסק, אם הוא לא נמצא בדיגיטל, הוא פשוט לא קיים. פרסום באינטרנט עוזר לנו להגיע לקהל יעד מאוד ממוקד ורלוונטי בעלויות נמוכות משמעותית ביחס לפרסום במדיה ישנה כמו טלוויזיה/עיתון/רדיו וכו'.. האינטרנט הוא מדיום מאוד חכם, הוא מאפשר לנו לאסוף DATA, בעצם נתונים מאוד מדויקים על קהל היעד שלנו ולפרסם אך ורק לקהל ממוקד בהשוואה לאמצעי תקשורת אחרים. שבהם אנחנו יורים לכל הכיוונים ומקווים ש"נפגע במשהו".

לכל פלטפורמה היתרונות והחסרונות שלה, למען האמת מאוד קל לתפעל את המערכות השונות ופרסום ממומן במערכות השונות הוא דיי פשוט ברמה הטכנית למען האמת

אז למה צריך מישהו שיעשה את זה עבורנו?

התפקיד שלנו במנטל בתור אנשי שיווק הוא לבצע מחקר מעמיק לפני שאנחנו ניגשים לפרסם את העסק שלך בפלטפורמות השונות, במהלך המחקר נבין את השוק בצורה מעמיקה, את קהל היעד ואת המתחרים. נדע להתאים לקהל שלכם מסרים רלוונטיים על מנת לגרום לו לרכוש את השירות או המוצר שהעסק שלך מציע. בעצם שיווק טוב הוא שילוב של המשולש הקדוש, קופי > קריאייטיב > טרגטינג. בעצם העברת מסרים חדים כמו תער בשילוב עם קריאייטיב מעניין וקהל יעד נכון. התפקיד שלנו הוא בראש ובראשונה לעשות אופטימיזציה לכסף שלך. זה בעצם לדעת לקחת את התקציב, ולמקסם אותו. להוציא ממנו מקסימום לידים/מכירות או כל המרה אחרת איכותית בעלות המינימלית ביותר. הדגש הוא בעצם על המרה איכותית, כי אם השיווק שלנו לא יהיה ממוקד ככל האפשר, אנחנו נמצא את עצמנו מבזבזים את הכסף על קהל יעד לא רלוונטי. בנוסף, ביצוע אופטימיזציה ומיטוב הקמפיין על בסיס קבוע הוא דבר חיוני מאוד ולכן נדרשת יכולת אנליטית כדי לפענח ולאתר היכן ניתן לשפר את הקמפיין על בסיס קבוע, לכן, חשוב להיעזר באיש מקצוע שיודע לבצע עבודת מחקר מעמיקה באמצעות כלים חדשניים על מנת לבצע פרסום אידיאלי עבור העסק שלך. 

אוקי, הבנתי. מה בעצם היתרון שלכם במנטל?

היתרון שלנו הוא שאנחנו צוללים כמה שיותר עמוק כדי להבין באמת את ה DNA של העסק ולהתאים לו את השירות הכי נכון עבורו. בנוסף, אנו נותנים מעטפת לעסק שלך בדיגיטל. יש לנו אנשי מקצוע מומחים לכל תחום, כל אחד בתחומו. החל מקופירייטרס שהמטרה שלהם זה לייצר מסרים למודעות שלכם, אנשי קרייאיטיב ומעצבים, אנשי PPC שמטרתם לבצע אופטימיזציה מתמדת לקמפיינים, יוצרים ועורכי וידאו ובעצם כל מה שצריך כדי לגרום למכונה הזו לעבוד, אותה מכונה שעתידה לייצר לך כסף! 

אנחנו אוהבים לקרוא לזה, מכונה לייצור זהב מכסף. אנחנו בעצם לוקחים את הכסף שמושקע בפרסום, ואנחנו יודעים לייצר ממנו זהב. לא רק מבחינת כמות. אלא לקוחות איכותיים, והמרות איכותיות וזו מטרת העל שלנו כחברת פרסום. 

אז קדימה! בא לך שנשב על קפה ונבין ביחד איך אנחנו גורמים לזה לקרות? 

לקבלת הצעה :

הבלוג

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!