אודותינו


מנטל, היא סוכנות דיגיטלית שנוסדה מתוך אמונה ששיווק איכותי ונכון מתבסס לא מעט על ההיבט המנטלי, הרגשי והנפשי.
אנחנו אוהבים לחלק את התחום המנטלי בשיווק ל-2 קהלים: העסקים, והלקוחות שלהם. 

מתוך ההבנה שבעלי העסקים חרדים מאוד למפעל חייהם (ובצדק), בראש ובראשונה המטרה שלנו היא לאתר את הצורך של בעלי העסקים ולהתאים להם פתרונות אישיים שרלוונטיים אך ורק לעסק הספציפי שלהם. מבחינתנו אנו רואים בכל עסק שאנו עובדים איתו כאילו היה העסק שלנו, ולכן גם היחס האישי והרגשי משחק אצלנו תפקיד משמעותי. למעשה, אנחנו סוכנות בוטיק שכל מטרתה להיות סוכנות ייחודית עבור הלקוחות שלנו. כפי שאתם בוחרים אותנו, כך גם אנחנו בוחרים אתכם בקפידה וברצינות, על מנת לייצר סביבת עבודה נעימה וכיפית עבור כולנו.

מעבר לזה, אם אנחנו מסתכלים על הלקוחות שלכם, שיווק טוב אמור לגרום ללקוחות להתעכב על המודעה ברגע שהיא מופיעה להם בפיד.  קוראים לזה בעולם השיווק "הפרעה". שיווק איכותי חייב לייצר את אותה הפרעה אצל הלקוחות, שבממוצע רואים אלפי פרסומות ביום. דווקא מתוך כל אלפי הפרסומות האלה, המודעה שלנו חייבת להיות זו שיתעכבו עליה כדי לגרום להם להתעניין במוצר או בשירות שאנחנו מציעים. תחום השיווק הדיגיטלי תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות, ויש לא מעט שחקנים בשוק. כשאתם בוחרים סוכנות דיגיטל שתקדם את העסק שלכם בצורה משמעותית, אתם צריכים להסתכל על שלושה דברים: ניסיון, שירות לקוחות וכמובן תוצאות.

הבידול שלנו

היום כל עסק מבין שאם הוא לא נמצא בדיגיטל הוא פשוט לא קיים.
לכן אנחנו במנטל, נותנים מעטפת רחבה לעסק שלך כדי שגם לך יהיה כרטיס ביקור דיגיטלי ייחודי. 
אנחנו מספקים את כל השירותים שעסק צריך על מנת להתקיים בדיגיטל, בין אם בניית אתרים, פרסום ושיווק ממומן, קידום אתרים בגוגל (seo), עיצוב גרפי, שיפור המרות, אחסון אתרים בחינם ללקוחותינו והכי הכי חשוב, אנחנו מלווים את העסקים שלנו בכל מה שקשור לשיפור המכירות בעסק, וייעוץ שיווק ומכירות ללא עלות.
מנטל מורכבת מצוות מקצועי ומחוייב לעסק שלך, אנחנו לא מאמינים בסופרמנים שיודעים לעשות הכל כי זה פשוט לא קיים, כל אחד מביא איתו תחום התמחות ייחודי וכך אנחנו גורמים למכונה הזאת לעבוד.

מה חדש בעולם השיווק הדיגיטלי? הכל!

אנחנו דואגים להתעדכן בחידושים טכנולוגיים כל הזמן ולהיות עם האצבע על הדופק, עולם השיווק הדיגיטלי הוא כנראה העולם הדינמי ביותר שיש לנו היום ב 2020,
ולכן אפשר להיות בטוחים שאנחנו בקיאים בטרנדים החדשים ביותר בשוק.
אנחנו מזמינים אותך להתייעץ איתנו וליצור איתנו קשר, לשיחת ייעוץ ללא עלות, שבה נוכל להכיר טוב יותר אותך ואת העסק שלך.

לקבלת הצעה :

בניית אתרים וקידום אתרים

המקפצה שלך להצלחה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

הבלוג

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!